Šeima

Ar jis tikrai tave myli?

 

Ar jis tikrai tave myli? Kiekvienas žmogus nori būti mylimas ir savo meile dalintis su kitu, tik jam brangiu žmogumi. Vos pradėjus bendrauti dažnai pasipila meilės prisipažinimai. Tačiau ar jie tikri, nuoširdūs? Kaip suprasti ar iš tikrųjų esate mylimi. Šiame straipsnyje pateikiama keletas patarimų, padėsiančių jums suprasti, ką tas žmogus jums jaučia.
Stebėkite kūno kalbą! Mylintis vaikinas visada ras progų su jumis pakalbėti, susidurti akis į akį, vakarėlio metu šmėžuoti ten, kur jūs tikrai jį pastebėsite ir t.t. Jei yra nedrąsus – tikrai pajusite jo žvilgsnius ir kuklų akių nusukimą vos tai pamatote. Atkreipkite dėmesį, kaip vaikinas bendrauja su kitomis merginomis. Palyginkite su elgesiu jūsų atžvilgiu.
Jei draugaujate – mylintis visada ras progų jus liesti. Net ir nesąmoningai: švelniai palies nugarą praleisdamas pro duris, pašiauš plaukus eidamas pro šalį, bandys pagauti jūsų žvilgsnį. Taip pat mylintysis niekada nesigėdija savo antrosios pusės prieš draugus. Net jei ši turi šimtus fizinių, protinių ar kitokių trūkumų.
Klausykite ką jis kalba. Vaikinai, kurie dar tik bando sužavėti mylimąją labai jaudinasi, kai kalba apie save. Juk labai svarbu pasirodyti iš gerosios pusės. Taip pat atkreipkite dėmesį, į tai ar jis nors truputį domisi jūsų hobiais. Ypač tais, kurie šiam nesuprantami ir nauji.
Stebėkite jo draugus (tinka tais atvejais, kai dar nesate pora). Jei šie žino, kad patinkate vaikinui, tikrai pastebėsite, kad jums pasirodžius susižvalgo, apsikeičia reikšmingomis grimasomis ir pan.
Galiausiai turi padaryti išvadą, kad tikrai mylintis vaikinas greitai nugali kuklumą, baimes, kitus dalykus ir patys to nenutyli. O jei draugaujant kyla abejonės – dažniausiai jos tikros ir meilės nėra.
 

Pasitikėjimas – vienas iš svarbiausių santykių elementų

 

Vienas iš raktų į gerus tarpusavio santykius – abipusis pasitikėjimas. Jei nėra pasitikėjimo, galima tikėtis, kad Jūsų santykiai prieis liepto galą. Pasitikėjimu remti santykiai prilyginami namo analogijai. Kiekvienas namas yra pastatytas ant pamatų. Namo pamatai, paprastai susideda iš betono plokščių. ...

Pasitikėjimas – vienas iš svarbiausių santykių elementų

Problematiški santykiai

 

Kiekvienas žmogus nori išlaikyti gerus tarpusavio santykius. ...

Problematiški santykiai

Išlaikytinė ar neformali šeima?

 

Šiandien yra apstu turtingų vyrų, išgalinčių išlaikyti ne tik šeimą, bet ir dar vieną gražuolę. ...

Išlaikytinė ar neformali šeima?

Po vedybų ateina nusivylimas

 

Neretai jau pirmaisiais metais po vedybų jauną šeimą ištinka krizė. ...

Po vedybų ateina nusivylimas

Tėvo ir dukters santykiai

 

Beveik visi tarpusavio santykiai pareikalauja nemažai laiko ir pastangų. ...

Tėvo ir dukters santykiai

Kam reikalinga šeima?

 

Kas gi yra šeima? ...

Kam reikalinga šeima?

Keturios priežastys kodėl verta turėti daugiau vaikų

 

1. ...

Keturios priežastys kodėl verta turėti daugiau vaikų

Kai vaikai tampa kliūtimi

 

Kartais moterį apakina meilė vyrui, o tada, kai gimsta viltis pakeisti gyvenimą, vaikai jai pradeda trukdyti. ...

Kai vaikai tampa kliūtimi

5 pagrindiniai požymiai, kad jūsų tarpusavio santykiai atšalo

 

Tikriausiai kiekvienam teko sutikti sau artimą, kaip jums pasirodė tobulą žmogų. ...

5 pagrindiniai požymiai, kad jūsų tarpusavio santykiai atšalo