ideali lovelė kūdikiui
Sveikata Vaikai

Ideali lovelė kūdikiui

Lovelės kūdikiams paieška gali būti tikras iššūkis, užimantis nemažai laiko. Yra daug įvairių dalykų, kuriuos būsimiems tėvams reikia apsvarstyti, ypač jei tai yra jų pirmasis kūdikis. Tokios lovelės būna kelių skirtingų stilių ir dydžių, kurių pasirinkimas priklausys nuo skonio ir biudžeto. Kūdikių lovelės bei lopšiai turi skirtingas funkcijas ir pasirinkimo priežastis. Ieškodami tinkamos lovelės pasinaudokite visomis galimybėmis.

Naujagimiai daug laiko skiria miegui, todėl tinkama lovytė visais atžvilgiais turi būti tobula. Kūdikis turi jaustis saugiai ir patogiai, nes čia praleidžia didžiąją dalį savo pirmųjų dienų. Nepagailėkite lėšų, nes daug svarbiau kokybiška lovelė, kuri būtų ne tik patogi, bet svarbiausia ir saugi jūsų kūdikiui. Pinigais neįmanoma pasverti kūdikio gerovės ir tėvų ramybės.

Pirmiesiems kūdikio gyvenimo mėnesiams puikiai tiks mažesnės versijos lovytė – lopšys. Šis lovelės stilius yra labai patogus, nes lengvai siūbuojamas nuramina ir atpalaiduoja kūdikį. Tokio dizaino lopšys puikiai tinka šalia tėvų lovos. Nors šis pasirinkimas tinka ir jaunesniems kūdikiams, visgi nerekomenduojamas vyresniems nei trijų mėnesių. Jie būna kelių skirtingų modelių, gali būti labai gražiai dekoruoti.

Puikus pasirinkimas kelių paskirčių lovelės. Iš pradžių tokios lovelės būna skirtos mažesniems kūdikiams, vėliau performuojamos idealiai tinka ir didesniems. Tai gera idėja, nes nereikia pirkti dviejų atskirų lovyčių. Šios kūdikių lovelės pasirinkimas tinkamas tol kol kūdikis pasirengia pereiti į paprastą lovytę. Tačiau, tai nėra patogus baldas, nes užima pakankamai daug vietos. Jį rinktis gali tėvai, kurie pratina kūdikį nuo gimimo miegoti atskirame kambaryje.

Kaip svarbu tinkamas kūdikio maitinimas, taip ir čiužinio bei patalynės parinkimas. Nesvarbu kokio stiliaus lovelę pasirinksite, patalynė turi būti saugi kūdikiui. Idealiai jam tinkamo čiužinio parinkimas leis jaustis saugiai ir patogiai, bei žinoma laimingam.

Komentarai

Komentuoti