aromaterapija jūsų vaikui
Sveikata Vaikai

Aromaterapija jūsų vaikui

Aromaterapija yra veiksmingas natūralus gydymo būdas tinkamas daugelio sveikatos problemų sprendimui. Šiame straipsnyje pagrindinis dėmesys skiriamas, kaip aromaterapija gali būti naudinga jūsų vaikui.

Nemiga yra problema ne tik suaugusiems, bet kartais taip pat pasitaiko ir vaikams. Yra daug įvairių priežasčių, o čia pateiksime būdus kada aromaterapija gali būti naudinga.

1. Tamsos baimė. Tai labai paplitęs tarp vaikų, ypač jei jie sapnuoja košmarus, o pabudę tyliam kambaryje pastebi tik tamsą. Mažos šviesos naudojimas sukuria saugią atmosferą, nes yra švelniai švytinčios šviesos ir malonaus kvapo.

Ramunių, Pačiolių, rožių, sandalmedžio, šalavijo smilkaluose yra raminamųjų aliejų ir jais galite eksperimentuoti, kol rasite mišinius labiausiai patinkančius jūsų vaikams.

2. Hiperaktyvumo. Jei jūsų vaikas hiperaktyvus yra tikimybė, kad aromaterapijos dėka padėsite jam užmigti.

Pirmiausia įpilkite 10 lašų ramunėlių aliejaus į tris ketvirčius užpildytos vonios. Skatinkite vaiką būnant joje giliai kvėpuoti. Naudokite žaislus ar žaidimus, kurie jį sudomintų, bei sekite pasakas. Kitas būdas, naudokite 6 lašus ramunėlių aliejus ir išmasažuokite kūdikio kūną.

3. Jaudrumas. Dėl miego trūkumo dažnai vaikas gali tapti jautriu ir irzliu.

Pabandykite naudoti bet kokį raminamąjį aliejų voniai, taip pat garinkite kambaryje. Galite aplašinti keliais lašais kūdikio pagalvę.

4. Baimė ir nerimas. Kaip ir suaugusieji, vaikai dažnai praranda miegą dėl baimės ar nerimo. Priežastis gali būti artėjantys egzaminai ar kelionė pas odontologą.

Tokiu atveju naudinga alyvos, čiobreliai, mairūnas, pelargonijos, ramunėlės ir levandos. Vėlgi, galite naudoti juos į vonią arba garinant. Jie taip pat gali padėti kvėpuojant iš butelio.

Jei jūsų vaikas ar paauglys susiduria artėjančiais egzaminais naudokite rozmarino vonią, tai padeda atminčiai! Jo taip pat galima įkvėpti prieš egzaminą.

Pastaba: Šis straipsnis nėra skirtas teikti sveikatos patarimų, jis yra bendro pobūdžio informacijos. Visada pasikonsultuokite su kvalifikuotu sveikatos priežiūros specialistu prieš pradedant bet kokią sveikatos programą.

Komentarai

Komentuoti