kaip išvengti bausmių
Santykiai Vaikai

Kaip išvengti bausmių

Niekas taip nežlugdo taikos kaip grasinimai vaikui. Nesvarbu, ką bandote išspręsti, dažniausiai tokia situacija pasibaigia ašaromis ir nuotaikos sugadinimu. Jūs turite bandyti vaikus skatinti dalintis, kalbėti su jais apie svarbius dalykus ir blogo elgesio pasekmes. Štai geras auklėjimas patarimas: kitą kartą kai tai atsitiks nebauskite savo vaiko, pabandykite pozityvų vaikų auklėjimą požiūrį planuojant kaip to visiškai išvengti!

Vienas iš didžiausių iššūkių pozityviam vaikų auklėjimui yra tada, kai jūsų vaikas prasižengia. Jūs norite skatinti, o ne bausti. Planuokite iš anksto ir pamatysite kaip galima išvengti problemų.

Kiekvienas vaikas yra skirtingas ir niekas nežino geriau jūsų vaiko nei jūs. Pagalvokite apie atvejus, kai jūsų sūnus ar dukra gali suklysti.

Jei jūsų vaikas myli užkandžius, laikykite juos nepasiekiamais. Dar geriau, palikite tai ypatingoms progoms.

Apskritai, vaikai reaguoja į juos supančią aplinką. Jiems dažnai gali būti sunku kontroliuoti save, kai jie pateikiami kartu su iššūkiais. Tai tėvų darbas, nes jie moko savo vaikus valdyti impulsus ir tinkamai reaguoti. Tačiau, turime juos suprasti ir nepalikti jų.

Auklėjimas turi būti nuoseklus. Jei vaikas manys, kad namų taisyklės niekada nesikeičia, jis gali lengviau prie jų priprasti ir jų laikytis.

Jei problema yra žaislų nesusitvarkymas. Įtikinkite juos, kad kiekvienas šeimos narys susitvarko savo daiktus prieš vakarienę. Tai nėra kažkas, kas turi būti atlyginama arba baudžiama. Tai tiesiog tai, ką daro kiekvienas.

Ši įvairialypė taisyklė padeda vaikui pamatyti, kad galioja nuspėjamos taisyklės ir jos taikomos visiems, įskaitant ir mamą, ir tėtį.

Tai padeda vaikui pasijusti šeimos dalimis. Jie išmoksta gyventi pagal tam tikras taisykles. Jei jūsų vaikas atsisako, tegul tiesiog ten ir pasilieka. Negalima bausti juos už tai ko jie nežino, bet pagirti už gerai atliktą darbą būtina. Ne veltui sakoma, geriausia vaiko nuobauda – radimas kaip to išvengti!

Kai vaikas daro kažką neteisingai tai turi tapti tėvų iššūkiu. Taigi šiek tiek laiko ir kantrybės, taip apribosite vaiko suklydimo galimybę.

Komentarai

Komentuoti