zodiako ženklai ir asmenybės
Santykiai Vaikai

Zodiako ženklai ir asmenybės

Daug apie žmogų pasako ir apie jį prognozuoja žvaigždės ir zodiako ženklai. Kiekvienas ženklas turi dominuojantį charakterį ir zodiako ženklo savybes. Gimimo diagramos sudarymui daro įtaką gimimo laikas. Todėl, nuolat judančios planetos ir suteikia tam tikram zodiakui naujų ir unikalių savybių. Zodiako ženklų ir žvaigždžių pagalba daug ką sužinome apie žmogų. Tai gali būti tam tikros charakterio savybės, finansų reikalai ar tam tikros fizinės savybės. Gimimo diagrama pasako koks yra asmuo, tai priklauso nuo to kada jis gimė ir kokios tuo metu vyravo planetos. Kiekvienam zodiako ženklui priskiriamos skirtingos savybės ir fiziniai duomenys. Apžvelkime juos.

Avinas. Paprastai šio ženklo atstovai yra lieso kūno sudėjimo ir turi stiprų imunitetą. Šie žmonės dažniausiai būna vidutinio ūgio, rimtų akių ir gražių veido bruožų.

Jautis. Gimę po šiuo ženklu žmonės yra vidutinio ūgio, jų kūnas tvirtai sudėtas bei gražūs veido bruožai. Jaučiai visada stengiasi išlaikyti gerą įspūdį.

Dvyniai. Fiziškai jie atrodo tarsi trapios skulptūros ir gali būti aukšto ūgio. Dvynių chronologinis amžius dažnai skiriasi nuo biologinio amžiaus. Tai reiškia, kad jie atrodo daug jaunesni nei realus jų amžius.

Vėžys. Gimę po šiuo ženklu žmonės būna vidutiniški, tačiau jų galūnės yra lieknos. Dažnai asmenys gimsta su rudais plaukais, šviesios odos ir tarsi vandeningomis akimis.

Liūtas. Dauguma liūtų gali turėti garbanotus plaukus. Jie dažnai atrodo ovalaus veido ir prie jo puikiausiai tinka didelės akys. Jų juokas ir šypsena yra užkrečiami.

Mergelė. Šio ženklo atstovai turi gražius veido bruožus, nekaltą veidelį ir tiesią nosį. Tačiau žandikaulis būna šiek tiek platesnis. Jie būna smulkaus kūno sudėjimo ir liekni.

Svarstyklės. Šios asmenybės paprastai yra gerai subalansuotos ir sudėtos nuo galvos iki kojų. Jie būna aukšti, spalvingi, simpatingi ir nuoširdūs.

Skorpionas. Jie yra vidutinio ūgio, liekno kūno sudėjimo ir stipraus kūno. Moterys dažnai atrodo lieknos ir seksualios, o vyrai sportiški ir energingi. Gimę po skorpiono ženklu asmenys turi šiurkščiavilnį balsą ir giliai įsiskverbianti spoksojimą.

Šaulys. Gimusieji po šiuo zodiako ženklu gali būti arba aukšti ir puikios fizinės formos, arba neaukšto kūno sudėjimo ir turintys antsvorį. Paprastai tai protingi ir daug kalbantys asmenys.

Ožiaragis. Jie mėgsta pasivaikščiojimus, kas pabrėžia jų charakterio savybes. Ožiaragiai gražių kūno formų, stiprūs ir gudrūs.

Vandenis. Šios asmenybės būna aukšto kūno sudėjimo, tačiau labiau sėslios. Jie turi gražią išvaizdą, tačiau gali turėti ir problemų su dantimis. Vandeniai išskiria savo stiliumi ir charakteriu.

Žuvys. Šio ženklo asmenys linkę į kūprinimąsi ypač, kai vaikšto. Dauguma jų vidutinio ūgio ir svorio. Žuvų akys emocingos ir dažnai žiūrėdami jie įsispokso.

Komentarai

Komentuoti