vyrai ir nėštumas
Nėštumas Sveikata

Vyrai ir nėštumas

Yra daug partnerių, kurie praeina tam tikra kontrolę prieš susilaukiant vaikelio. Beveik visais atvejai prisižiūri ir ruošiasi moterys, tačiau tai turi daryti ir vyrai. Aišku, vyrui labai malonu susilaukti pirmojo sūnaus, tačiau kartais gaunasi taip, kad toje pačioje šeimoje gimsta vien mergaitės ar vien berniukai. O kartai moteris negali susilaukti vaikelio dėl tam tikrų sveikatos sutrikimų, o galbūt jei viskas yra gerai, tačiau jos vyrui ne. Dėl to reikia konsultuotis su specialistu ir atlikti tyrimus, kurie parodys problemą.

Dažnai visuomenė kaltina moteris, kad jos negali pagimdyti ar išnešioti vaikelio. Yra nuostatos, kad moteris serga daugiau įvairiomis ligomis, ko priežastis ir yra sunkumai nėštumo metu ar jo nebuvimas. Tačiau, o kur vyrai. Jie tiek pat prie to prisideda, kaip ir moterys. Jei norite žinoti prezervatyvai sumažina jautrumą. Vyrai jaučia nusivylimą dėl lytinio akto sutrumpinimo. Taip jie gali apsaugoti nuo nėštumo, kitu atveju sumažina vyrui pojūčius. Vyrai gali būti sirgia tam tikromis ligomis, kurių šalutinis poveikis yra nevaisingumas. Kartai vyrai ar moterys sąmoningai bando rasti būdus, kaip nesusilaukti vaikelio. Tačiau taip sudarytas gyvenimas ir jei žmogus nebenori turėti vaikų yra atliekami chirurginiai pakitimai.

Dėl to yra atliekamos įvairios konsultacijos ir gydytojai gali pasiūlyti įvairius sprendimo būdus. Ne visada operacija yra išeitis ir ją lengvai atlieką gydytojas. šiuo metu tai yra labai ilgai svarstoma ir ištiktųjų nėra lengvai atliekama. Vyrui yra atliekama sterilizacija. Chirurginiu būdu yra surišami ar iškerpami spermos kanalai, kad lytinio akto metru neįvyktų sėklos išsiveržimas. Kaip ir vyrams, moterims irgi gali atlikti tokia operaciją.

Ši operacija atliekama kraštutiniu atveju. Ši operacija atliekama jei yra gaunama trauma ar yra sunki liga, gelbstint žmogui gyvybę. Vyrams tai gali būti prostatos vėžys, o moterims gimdos ar gimdos kaklelio vėžys. Tačiau, tai daroma ne visada.

Be to yra daug kitų priemonių ir būdų apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo. Beje, nereikia savęs žaloti ir gultis po peiliu, juk ne visada tai duoda naudą. Pagalvokite, o jei norėsite susilaukti dar vieno žavaus vaikiuko?

Komentarai

Komentuoti