svorio praradimas
Nėštumas Sveikata

Svorio praradimas

Kai moteris yra nėščia, tuo periodu ji tikriausiai gyvena sveikiausiai. Tada moterys yra motyvuotos valgyti sveikiau, pakankamai ilsėtis ir rūpintis savimi bei būsimu vaikeliu. Moteris taip kartais įninka į šį procesą, kad pamiršta apie savo apvalėjančias formas. To nereikia daryti, nes moteris prabunda tarsi iš miego po gimdymo ir puola depresuoti kaip daug ji priaugo, ir kaip reiks numesti svorį. Taip po gimdymo moteris gali sau įvaryti ligą.

Kai kurios nėščios moterys tai pradeda daryti dar esančios nėščios. Tai dar labiau kenkia kūdikiui. Moterims pradeda trūkti energijos, trunka miego ar miegas būna nekokybiškas, niekur nesinori eiti iš namų. O kartais pagimdžiusios moterys dėl savo išvaizdos pradeda labai kompleksuoti ir niekur neina. Jos tarsi suserga manijos forma, joms atrodo, kad visi į jas žiūri ir apkalba. Tai jau yra nemaža problema.

Pati moteris turi pradėti savimi labiau rūpintis. Iš pradžių pradėti nuo sveikos ir subalansuotos mitybos, tai padeda po truputi normalizuoti svorį. Po to reikia po truputi įvesti mankštas ar fizinius užsiėmimus. Pradžioje moteris gali pradėti ilgesnius pasivaikščiojimus ar pasivažinėjimus dviračiu. Vagyti reikėtų tris kartus dienoje ir užsiimti keliais fiziniais pratimais.

Jei moteris maitina krūtimi natūralu, kad jai gali trūkti poilsio. Patarimas toks pamiegoti kartu su vaiku ir dienos metu, taip lengviau bus pernešti naktis. Pailsėjusi jūs galėsite naujomis jėgomis kibti į darbus ar lengviau bus rūpintis vaiku.

Rūpintis mažu kūdikėliu nėra lengva, tas reikalauja ištvermės, jėgų ir meilės. Išeikite pasivaikščioti su vaikeliu į lauką. Jūs ne tik užsiimsit fizine veikla, bet ir vaikeliui bus į naudą pakvėpuoti grynu oru. Galite kartu su vaikeliu nueiti į baseiną ir paplaukioti, aišku, kai vaikas paauga. Ir jums gerai ir nauda.

Atminti reikia kelis dalykus, tai geras poilsis, sveika ir subalansuota mityba bei keli fiziniai užsiėmimai, ir jūs būsite sveika ir žvali, o kartu su jumis ir vaikas.

Komentarai

Komentuoti