sveikata ir grožis
Nėštumas Sveikata

Sveikata ir grožis

Dauguma moterų mano, kad neverta stengtis gražiai atrodyti nėštumo metu. Nėštumas toks laikas kai jūsų hormonai pykstasi tarpusavyje. Jus tikrai lengva priblokšti naujais jausmais, pojūčiais ir pokyčiais, kurių negalite kontroliuoti. Pasirūpinkite nėštumu savarankiškai, tačiau leiskite sau išsaugoti sveikatą ir grožį. Tai nėra paprasta kai plaukai tampa sausi, atsiranda odos problemų. Taip pat nelinksma bandyti tinkamai save įsivaizduoti atsiradus kai kuriems nėštumo kompleksams. Svarbiausia atsikratyti minties, kad šiuo gyvenimo periodu jūs negalite būti graži. Jūs kaip ir dauguma kitų moterų galite drąsiai mėgautis savo nėštumu būdama geros formos, sveika ir graži.

Tyrimai pagal MRC / JAV rodo, kad gimę kūdikiai, kurių nėščios motinos buvo patenkintos yra sveikesni – jie sunkesni ir aktyvesni bei laimingesni. Jie taip pat įsisavina daug daugiau maistingųjų medžiagų, kurios labai svarbios jų vystymuisi. Taip pat nustatyta, kad savimi patenkinta mama sukuria daug geresnes galimybes kokybiškam pienui. Neigiamos emocijos sustiprina nėštumo grėsmę. Tai turi įtakos vėlesniam mamos rūpinimuisi naujagimiu. Geriausias būdas atsiriboti nuo šio negatyvumo paprastai yra išsaugoti savo sveikatą ir grožį.

Visų pirma, svarbiausia subalansuoti mitybą pagal gydytojo rekomendacijas. Nemanykite, kad mityba tinkanti kitoms draugėms puikiai tiks ir jums. Jūsų sveikata ir grožis išsiskiria. Jūs galite turėti trūkumų ar odos priežiūros problemų, kurios draugei tinkančios mitybos pagalba nebus išspręstos. Papildai, vitaminai ir mineralinės medžiagas jums turi būti nustatomos pagal jūsų BPG nurodymus. Jokiu būdu negalima vartoti vaistų ar kitų medikamentų be recepto. Tai gali turėti neigiamą poveikį jūsų kūdikiui. Antra, treniruotės padės išvengti didelio viršsvorio. Treniruojantis nepamirškite pakankamai laiko skirti miegui ir poilsiui. Nieko nėra blogiau už naktis be miego. Atsigriebkite už prarastą miegą dienos metu.

Akivaizdu, kad nėščios moters sveikata ir grožis neapsiriboja vien fiziniais pratimais. Jos emocinė ir psichologinė gerovė yra taip pat svarbi. Pripažinkite, kad svarbu didinti pasitikėjimą savimi, nes tai padeda geriau jaustis. Tai jūs galite lengvai įgyti besiremdamos šiuolaikinės motinystės madomis. Rinkitės specialius motinystės drabužius, kurie ne tik patogūs, bet ir stilingi bei madingi. Šiuolaikinės būsimos motinos drabužiai būna naujo dizaino, todėl leidžia pademonstruoti savo kūną, o ne slėpti jį. Venkite drabužių su nuotraukomis, geriau rinkitės paprastus, tačiau būtinai atkreipkite dėmesį į aksesuarus. Pakeiskite savo šukuoseną – nėštumas, kartais gali būti geriausias pretekstas išbandyti kažką naujo.

Sveikata ir grožis – esminiai dalykai nėščiai moteriai. Ieškodama įvairių būdų jaustis sveikai ir gražiai, tuo pačiu pasirūpinsite ir kūdikiu. Spalvingumas viso nėštumo metu yra ne tik paprastas, bet ir tikrai veiksmingiausias būdas pasirūpinti tiek savimi, tiek kūdikiu.

Komentarai

Komentuoti