patarimai pirmą kartą tapus tėvais
Santykiai Vaikai

Patarimai pirmą kartą tapus tėvais

Rūpinimasis naujagimiu gali suteikti ir džiaugsmo, ir rūpesčių, o ypatingai pirmą kartą tapus tėvais. Dažniausiai tai sukelia nerimą ir tam tikrą stresą, nes jie neturi jokio supratimo kaip tinkamai rūpintis savo vaiku. Daug naudingos informacijos sužinosite perskaitę šį straipsnį.

Pirmiausia turite suprasti viską apie higieną. Jūsų rankos turi būti švarios visą laiką, todėl visada nusiplaukite jas kontaktuojant su kūdikiu. Infekcijos greitai gali būti sukeliamos naujagimiui, nes jie turi labai silpną imuninę sistemą. Todėl laikykitės sanitarinių sąlygų, kiek tik įmanoma. Rūpinimasis sergančiu vaiku yra ne juokai.

Nesvarbu ar jūs tai darote iš džiaugsmo, ar iš pykčio niekuomet nepurtykite savo naujagimio. Jūs manote, kad šis aktas yra nekenksmingas, tačiau iš tiesų tai gali sukelti rimtą vidinį kraujavimą vaiko smegenyse. Daug blogiau, tai gali suketi net mirtį. Užuot tai darę, geriau pakutenkite jo kojytes ar pabučiuokite į skruostą.

Įsitikinkite, kad jūs visada imdami kūdikį ant rankų prilaikote jo galvytę. Vežant kūdikį įsitikinkite, kad jis saugiai pritvirtintas. Naudokite specialius įrenginius.

Be šių patarimų, taip pat svarbu, kad jūs žinotumėte apie vystyklus. Tai gali būti sunkus uždavinys, tačiau tai yra būtina norint išlaikyti jūsų kūdikį sveiku ir užtikrinant patogumą. Įsitikinkite, kad jūs visada turite švarių vystyklų, tepalo nuo bėrimo, šilto vandens, valymo medžiagos, tokios kaip medvilnė arba kūdikių servetėlių.

Nelaikykite vaiko šlapiuose vystykluose. Kūdikio lytiniai organai turi būti valomi atsargiai. Ypač berniukams, vystyklai keičiami turi būti lėtai ir užtikrintai. Taigi, daugeliui tėvų teko patirti „aukso fontaną“. Atsiradus bėrimams, būtina naudoti specialius tepalus. Kai keičiate vystyklus nepamirškite nusiplauti rankas.

Išbėrimų vengti yra gana paprasta. Vienas iš jų, visada galite pakeisti savo kūdikio vystyklus po kiekvieno tuštinimosi. Antras, po kiekvieno valymo naudokite talką, taip išvengsite vystyklų bėrimo. Iš tiesų, tepalas su cinko oksidu yra gana tobulas. Trečia, įsitikinkite, kad jūs leidžiate savo kūdikio užpakaliukui kvėpuoti.

Komentarai

Komentuoti