patarimai geram vaikų miegui
Sveikata

Patarimai geram vaikų miegui

Dažna problema su kuria susiduria tėvai yra kokybiško vaiko miego užtikrinimas. Sukurkite vaiko siuntimo į lovą strategijas ir taip pasirūpinsite ramiu jų miegu. Pirmosiomis gyvenimo dienomis kūdikis dažnai painios dieną su naktimi, miego rutina jam bus nežinomas dalykas. Taigi, jūsų kaip tėvų pareiga sukurti jam tinkamą miego grafiką nuo pat gimimo. Šiame straipsnyje pateikiami pasiūlymai ir patarimai, kurie padės jums sukurti kokybiškas kūdikio miego sąlygas.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, vaikai kūdikystės metu neturi nė menkiausio supratimo apie dienos ir nakties skirtumus. Vadinasi, būtina juos supažindinti su paros skirtumais. Sukūrus miego grafiką, laikui bėgant kūdikis prie jo įpras ir tai taps jo kasdienine rutina. Leiskite klausyti muzikos ar dainuokite lopšinę, švelniai paglostykite jį prieš miegą. Sakoma, kad ritmas, muzika ir lopšinė prisideda prie labai ramaus ir gero kūdikių miego.

Jūs taip pat turite sukurti vaikams „draugišką“ miegui kambarį. Tai reiškia, kad turite nustatyti aplinką, kuri būtų palanki miegui. Siūloma įrengti kambaryje garso izoliaciją, kuri prisidės prie kokybiško mažylio miego. Užtikrinkite, kad jūsų kūdikio kambaryje yra ramu.

Kitas svarbus dalykas, kuris užtikrina kokybišką miegą yra komfortas. Jūsų vaikas turi jaustis patogiai, pradedant nuo drabužių. Parinkite laisvus ir patogius drabužėlius. Taip pat apsaugokite kambarį nuo vabzdžių ir uodų.

Kitas svarbus aspektas miegui – patalpų vėdinimas. Tai reiškia, kad kambaryje neturi būti per karšta ar per šalta.

Šie keli draugiški patarimai padės užtikrinti kokybišką vaiko miegą. Siūloma išbandyti juos ir įsitikinti pajaučiant skirtumus.

Komentarai

Komentuoti