mitai apie kontraceptikus
Nėštumas Sveikata

Mitai apie kontraceptikus

Moterys, kurios yra lytiškai aktyvios kartais susipainioja dėl savo požiūrio į šeimos planavimą. Kartais jos įsitikinusios, kad kontracepcija puikus būdas apsisaugoti nuo nėštumo, kartais mano, kad jos gali pakenkti jų lytiniam gyvenimui ar svoriui, tai yra pakenkti jų figūrai. Pačios moterys sau įsikala į galvą įvairias mintis ir negali nuo jų išsivaduoti. Yra keli mitai, tai tam tiras moterų požiūris į kontracepciją, nėštumą ir gyvenimą.

Vienas iš mitų yra tai, kad nėra gerai sustabdyti mėnesinių srautą. Kad, tai gali įtakoti sveikatą ar kelti jei pavojų. Tyrimai parodė, kad moterys gali sustabdyti mėnesines su tam tirais preparatais ir kartais patys daktarai tai padaro mechaniškai. Nuo kai kurių kontraceptinių preparatų galimas šalutinis poveikis, kaip nereguliarios mėnesinės ar jų nebuvimas. Dažnai tai gali atsitikti dėl kontraceptinių injekcijų. Tačiau, tai nekelia sveikatai. Nuo piliulių gali atsirasti pertraukos tarp kraujavimų, tai yra tik šalutinis kontraceptikų poveikis. Dažnai gydytojai rekomenduoja kontraceptikus toms moterims, kurios turi labai skausmingas mėnesines ar skausmingus pilvo spazmus, migrena mėnesinių metu. Kontraceptinės tabletės turi tam tikrus šalutinius poveikius. Vienas iš jų gali būti mėnesinių sutrikimai ar jų nebuvimas trumpa laika, tačiau tai nereiškia kad moteris dėl to gali patirti labai sunkių sveikatos traumų.

Iš tiesų yra nustatyta, tai kad jei moteris naudoja kontraceptines piliules jų šansai susirgti kiaušidžių vėžiu yra mažesni. Manoma, kad po vienerių metų vartojimo kontraceptinių preparatų rizika susirgti vėžiu sudaro maždaug 50 procentų. Jei vaistai vartojami ilgiau nei šešis mėnesius rizika krinta iki 40 procentų.

Taip pat niekas nenori priaugti papildomo svorio. Kartais moteris gali priaugti papildomo svorio vartodamos kontraceptikus, bet kaip yra teigiama tai tik mitas. Nes daugelis moterų įsikala sau tai į galvą. Tai taip pat mitas, kad kontraceptikai gali paveikti moters lytinį gyvenimą.

Kaip vartojami kontraceptiniai preparatai, kokie jie yra, kokius šalutinius poveikius jie sukelia ar į kitus rūpimus klausimus jums gali atsakyti gydytojas. Taip pat jis gali parinkti būtent tokį preparatą, kuris tiks moteriai labiausiai.

Komentarai

Komentuoti