miego įpročių kūrimas naujagimiams
Sveikata

Miego įpročių kūrimas naujagimiams

Kūdikiai galiausiai turi išmokti miegoti atskirai nuo savo motinų. Šis perėjimas užtrunka tam tikrą laikotarpį, todėl tėvų pagalba formuojant naujus miego įpročius yra labai reikalinga. Tokių įpročių papildoma nauda yra tai, kad tėvai gaus daugiau poilsio!

Dauguma rekomendacijų vystant kasdienius miego įpročius siūlo sutelkti dėmesį į miego susiejimą su naktimi. Kuo anksčiau tėvai vaikus prie to pratins, tuo labiau išvengs miego nesusipratimų.

Tačiau pereinamuoju laikotarpiu, šios rekomendacijos dažnai yra nuvertinamos. Šiuo metu galima remtis keliais būdais, kurie žemiau ir pateikiami.

Vienas iš žinomų metodų yra prieš paguldant kūdikį į lovą, palaikyti jį priglaudus prie savęs. Tėtis su vaiku turėtų kalbėti švelniai, kūdikiai dažnai malšina vyrišką balsą, nes jis yra stipresnis. Jūsų mažylis lengviau užmigs išklausęs abiejų tėvų balsus vienu metu.

Kitas ypač veiksmingas būdas, jei kūdikis visą dieną buvo per nelyg aktyvus, jo panešiojimas. Kitu atveju greitas paguldymas jam netinka, nes jis yra susijaudinęs. Todėl prieš miegą reikia kūdikį apie 30 minučių panešioti arba pavežioti vežimėlyje. Kai jis taps mieguistos būsenos lengviau užmigs atskirtas nuo jūsų.

Jei šie metodai neveikia, galite pabandyti jį pavežioti mašina. Labai dažnai tokiu atveju vaikai užmiega. Nors šis metodas yra gana nepatogus, jis paprastai yra veiksmingas.

Žinoma, migdymo automobilyje nereikėtų paversti kiekvienos nakties įpročiu! Šie metodai turėtų būti naudojami tik pereinamuoju laikotarpiu. Šios pereinamosios technologijos gali būti palaipsniui panaikinamos, tik tada ir jūs, ir jūsų kūdikis galės gerai išsimiegoti!

Komentarai

Komentuoti