mėgaukitės specialiais masažais nėščiosioms
Nėštumas Sveikata

Mėgaukitės specialiais masažais nėščiosioms

Ar jūs žinote apie tai, kad priešgimdyviniai masažai įtakoja kūdikio sveikatą? Ekspertai teigia, kad reguliarus masažas suaktyvina kraujotaką ir atpalaiduoja raumenis. Toks masažas idealus pasirinkimas moterims, kurios nori palengvinti skausmus ir nepatogumus atsiradusius nėštumo metu.

Pasak tyrimų, nėščiųjų masažai gali prisidėti prie kūdikio sveikatos žymiai sumažindami miego problemas, nugaros skausmų, streso ir nerimo simptomus. Be to, nėščioms moterims, kurios pasirenka priešgimdyvinius masažus sumažėja komplikacijų tikimybė po gimdymo. Žemiau bus pateikiama masažo nauda kūdikio sveikatai.

Hormonų pusiausvyros palaikymas

Amerikos nėštumo asociacija teigia, jog masažas itin naudingas tuo, kad jis sumažina streso harmonus ir padidina vadinamuosius laimės hormonus. Remiantis tyrimo rezultatais galima pabrėžti, kad moterys pasirinkusios masažus du kartus per savaitę susilaukė itin sveikų kūdikių. Be to, jos patiria daug mažiau komplikacijų po gimdymo.

Sumažina nugaros skausmus

Kūdikis esantis moters kūne sukelia nepalankią apkrovą kaklo, pečių, nugaros ir pilvo raumenims. Esant nėščiai netgi gali pasikeisti jūsų laikysena. Visa tai įtakoja staigiai atsiradęs papildomas svoris, kuris sukelia skausmus nugaros apačioje. Remiantis amerikiečių nėštumo asociacija, nėščiųjų masažas prisideda prie kūdikių sveikatos padedant būsimoms mamoms atsikratyti nugaros skausmų.

Mėgaukitės sveiku nėštumu mažindamos patinimus

Ekspertai laiko patinimą nėštumo metu kaip bendrą požymį. Jau minėta asociacija teigia, jog išsiplėtusios kraujagyslės dažniausiai sukelia patinimus. Tokiu atveju, vėlgi masažai vaidina lemiamą vaidmenį kūdikių sveikatai, pašalinant toksiškas medžiagas iš organizmo.

Mažina raumenų skausmus

Daugelis moterų būdamos nėščios patiria raumenų skausmus. Tai ypač pasireiškia per antrą nėštumo trimestrą. Specialistai sutaria, kad jau minėtas masažas gali padėti atsikratyti raumenų skausmų taip prisidėdamas prie kūdikio sveikatos. Taigi, masažas naudojamas sumažinti raumenų spazmus ir palengvinti struktūrinius pokyčius.

Padeda užtikrinti emocinį stabilumą

Daugelis iš jūsų tikriausiai manote, jog masažai pasirūpina tik fizine būsimų motinų gerove. Tačiau gydytojai pabrėžia, kad nėščiųjų masažai nemažiau reikšmingi ir emocinės gerovės stiprinimui. Tokios būklės moterims emocinis stabilumas ypatingai svarbus, nes jis labai glaudžiai susijęs su kūdikio gerove.

Apsvarstykite šiuos patarimus ir mėgaukitės įsimintiniausiu etapu savo gyvenime. Geros sveikatos!

Komentarai

Komentuoti