kūno pokyčiai nėštumo metu
Nėštumas Sveikata

Kūno pokyčiai nėštumo metu

Nėštumas – tai toks laikotarpis, kuris pareikalauja daug pokyčių moters gyvenime. Šie pokyčiai susiję ne tik su antsvorio augimu, bet apima  ir tokius svarbius aspektus kaip naujų sveikos mitybos įpročių formavimą. Tiesą sakant, turite galimybę atnaujinti savo garderobą, kurį už prieinamą kainą rasite internetinėse parduotuvėse. Galbūt net nebereikia priminti, kad subalansuota mityba ir lengva mankšta šiuo metu reikalauja šiek tiek daugiau dėmesio. Taigi, jei esate arba ateityje planuojate būti mama, jums bus įdomu peržvelgti šį straipsnį, nes jame sužinosite apie svarbiausius kūno pokyčius.

Dauguma NHS specialistų teigia, kad geriausias būdas tinkamai susidoroti su motinyste yra vidutinio intensyvumo nėščiųjų mankšta. Jei nesate tikros dėl fizinio tipo aktyvumo pasirinkimo galite rinktis pasivaikščiojimus, jogos užsiėmimus ar plaukimą. Iš tiesų, plaukimas patartinas visą nėštumo laikotarpį, nes jo dėka galite išvengti raiščių ir sąnarių traumų skirtingai nei pasirinkusios kitas sporto šakas. Plaukimas yra labai naudingas raumenų tonusui. Be to, būsimos mamos paprastai mėgsta jausti nesvarumo būseną vandenyje, taip galima atsikratyti įtampos visu nėštumo periodu.

Atminkite, kad labai svarbu dėvėti aukštos kokybės motinystės drabužius, su kuriais jaustumėtės patogiai. Tai puikus būdas šiuo periodu atrodyti patraukliai. Galite rinktis pilvą prilaikančius motinystės džinsus, tampres, megztinius, sijonus ir klasikinius švarkus. Taip pat nepamirškite neįtikėtinai didelio moteriškų suknelių pasirinkimo. Stilingas frakas padės pabrėžti moteriškas formas.

Kitas labai svarbus aspektas – sveika mityba. Subalansuota mityba gali padėti apsaugoti jūsų ir jūsų vaiko sveikatą. Šiuo atžvilgiu tai yra gyvybiškai svarbu. Rekomenduojama kasdien suvartoti bent keturis šimtus mikrogramų folio rūgšties per pirmuosius dvylika nėštumo savaičių, nes padeda sumažinti ligų riziką. Atminkite, kad norėdamos gauti šį receptą, jūs turite konsultuotis su savo bendrosios praktikos gydytoju. Be to, patariama valgyti daug produktų, kuriuose gausu folio rūgšties. Tokie produktai – tai riešutai, žalios lapinės daržovės, nesmulkinti grūdai, ankštiniai, vaisių sultys ir kt. Specialistai taip pat teigia, kad organizmui reikalingas vitaminas A, tačiau šio vitamino perteklius gali pakenkti jūsų būsimo vaiko vystymuisi.

Vadovaukitės šiais patarimais visus devynis nėštumo mėnesius. Rinkitės tinkamus motinystės drabužius, subalansuokite mitybą, atlikite lengvą mankštą. Tokiais būdais sumažinsite iškylančias problemas.

Komentarai

Komentuoti