kūdikių miego sutrikimai
Sveikata

Kūdikio miego sutrikimai

Tėvai turi žinoti, kad kokybiškas kūdikių miegas yra būtinas sveiko vaiko vystymuisi ateityje. Žiūrėjimas į miegantį kūdikį yra malonus vaizdas, tačiau matyti jį verkiantį jau yra kankinimas.

Norėdami išspręsti jūsų kūdikio miego problemas turėtumėte išugdyti tinkamus jo miego įpročius.

Jūs turėtumėte rimtai apsvarstyti visas kūdikio miego galimybes, jei tai nepadarėte lig šiol. Sukūrus miego struktūrą jūsų kūdikis bus laimingesnis, nes galės mėgautis kokybišku miegu.

Žemiau pateikiami keli naudingi patarimai, kurie padės sukurti kokybišką kasdieninį kūdikio miegą:

Daugelis iš mūsų turi tam tikrus įprastus ritualus prieš miegą, galbūt tai būtų galima pritaikyti ir kūdikiams. Pabandykite miegą pradėti vonia, lopšine arba istorija.

Tokie ritualai yra labai svarbu, jei tik padeda geriau užmigti. Galbūt jūs norėsite išbandyti kūdikių masažą prieš miegą arba raminančią muziką. Įsidėmėkite kas patinka jūsų kūdikiui, lai tai tampa įpročiu.

Kai po truputį prie to įprasite, kūdikis supras, kad laikas miegučiui. Kūdikiams būtini įpročiai, nes tai gali padėti greičiau išspręsti miego problemas.

Nuolatinė miego rutina yra labai svarbi, nes taip siekiama sukurti idealų ir ramų kūdikio miego scenarijų.

Tokius miego įpročius geriau kurti nuo pačių pirmų dienų, nes vėliau sunkiau juos ugdyti. Tačiau, jei jūsų kūdikis yra vyresnis, vis tiek galite sukurti kasdieninę miego rutiną.

Jei jūsų kūdikis vis dar turi miego problemų, galite pasikonsultuoti su gydytoju, kuris patars kokių veiksmų reikėtų imtis.

Komentarai

Komentuoti