Hemorojus – gana dažnas skundas tarp nėščiųjų, todėl nenuostabu kad dauguma moterų jautriai reaguoja į šį klausimą. Daugelis moterų nenori naudoti vaistinių preparatų, kuriuos siūlo gydytojai. Vis dažniau jos nori naudotis gamtiniais preparatais, kurie lengvai gali būti naudojami namuose.
Štai keletas dažniausiai naudojamų gydymo būdų, kurie yra naudingi gydant hemorojų nėštumo metu:
Vienas iš pagrindinių skausmą gydančių būdų, kuris naudojamas jau šimtmečius yra ledas. Tiesiog palaikykite ledą ant skaudamos vietos, jis ne tik sumažins skausmą, bet ir padės mažinti hemorojų apskritai.
Panaudojus ledą, galima taikyti ir kitus natūralius produktus: obuolių sidrą, actą ir kt., kurie padės sumažinti bet kokį niežulį arba deginimą, taip malšinant skausmus. Tačiau, prieš taikant bet kurią iš šių gydymo priemonių panaudojus ledą, galite pasilepinti šilta vonia. Pabandykite keletą lašų levandų ar snapučių aliejaus įlašinti į vonią, tai padės atsipalaiduoti.
Kaip bet kuri kita sąlyga, taip ir didelis geriamojo vandens kiekis yra laikomas labai naudingas. Jei galite, turėtumėte porą dienų išgerti bent po litrą vandens, tai užtikrins suminkštėjusius jūsų vidurius.
Be vandens į savo mitybą turėtumėte įtraukti daug vaisių, daržovių, grūdų ir ankštinių augalų, kuriuose gausu ląstelienos, todėl tai itin tinkama jūsų virškinimo sistemai. Šie maisto produktai paskatina reguliarų lankymąsi tualete, todėl tokiu būdu išvengiama užkietėjimo. Taip pat galite imtis ląstelienos papildų ir natūralių augalinių komponentų.
Trumpai tariant, jums reikia vartoti daug skaidulų!
Nereikia nė sakyti, kad nėštumo metu negalima nieko sunkaus kelti, taip reikia stengtis išvengti kūno streso, jau nekalbant apie kraujagysles ant jūsų žarnyno sienelės, kurios ir taip susilpnėjo dėl gamtinių pokyčių jūsų organizme.
Labai svarbu teritoriją aplink savo išangę visada išlaikyti švarią, nors tai sergant hemorojum gali būti gana skausminga. Išvenkite šveitimo pagundos, valymui naudokite gaminius su alijošiumi.
Šie gamtos gydymo būdai yra tik keli iš daugelio galimų. Tačiau, visada prieš imantis gydymo veiksmų būtina pasitarti su gydytoju.
Komentarai