ką svarbiausia prisiminti nėštumo metu
Nėštumas Sveikata

Ką svarbiausia prisiminti nėštumo metu

Nėštumas – tai laikotarpis nuo pastojimo iki kūdikio pagimdymo. Žinoma, būsimos mamos to laukia su nekantrumu, tačiau joms tenka atsisveikinti su savo kūno linijomis visiems 9 mėnesiams.

Dėl priaugusio svorio nėštumo metu dauguma moterų jaučiasi nejaukiai, įsivaizduoja, kad nėra gražios ir panašiai. Bet kodėl? Juk mados pasaulyje yra begalė daug dizainerių pasiūlymų būtent būsimų mamų grožiui pabrėžti.

Yra specialios drabužių linijos skirtos nėščiosioms. Su tokiais drabužiais ne tik jausitės patogiai, bet ir atrodysite be galo stilingai. Svarbiausia, net neabejoti savo grožiu ir žavia išvaizda.

Nėštumas iš tikrųjų yra nuostabi patirtis, o jausmas kai paimate naujagimį ant rankų – nepakartojamas. Jei tai jūsų pirmasis nėštumas, tuomet jums gali prireikti šiek tiek daugiau informacijos apie nėštumo metu patiriamus pokyčius ir kūdikio vystymąsi.

Maždaug 18 – 20 nėštumo savaičių metu patirsite pirmuosius sensacingus pojūčius. Jūsų augantis vaikas reikalaus jūsų poilsio. 20 – 24 nėštumo savaičių viduje suaktyvėja kūdikis gimdoje ir žingsnis po žingsnio auga ir keičiasi maždaug per ateinančias dešimt savaičių.

Nuo 24 iki 28 savaičių kūdikis gali judėti ir motina pajaus jo judesius. Šiuo metu jis yra embriono maišelyje, kurį sudaro iki 750ml skysčio. 29 nėštumo savaitę jūsų kūdikis pradės persitvarkyti, skysčio mažės, tačiau daugiau platesniam judėjimui bus apribotas – kitaip tariant, sunku manevruoti viduje kai darosi ankšta gimdoje.

Tipiška kūdikio padėtis pasikeis ir pasiruoš gimimui apie 36 nėštumo savaitę. Tą savaitę jis apsivers žemyn galva. Šiuo metu galite jausti nepatogius kūdikio spyrius.

Nuo 36 iki 40 nėštumo savaičių metu įsčiose kūdikis bus per didelis, kad galėtų atlikti daug veiksmų. Šiuo metu jis bus daug ramesnis, taigi likusios savaitės bus gana ramios. Kūdikio augimo tempai sulėtėja šiuo metu, tačiau nėra ko nerimauti, nes tai visiškai normalu.

Nesislėpkite nėštumo metu, eikite iškelta galva, nes jūs šiuo laikotarpiu atrodote stulbinančiai!

Komentarai

Komentuoti