Geras auklėjimas atneša didesnę laimę
Santykiai Vaikai

Geras auklėjimas atneša didesnę laimę

Žavingiausi santykiai būna su vaikais, kurie remiasi sąžiningumu, artumu ir pasitikėjimu vieni kitais. Tokių santykių gali pasiekti kiekvieni tėvai. Dažniausiai tinkami santykiai tarp vaikų ir tėvų ateina dar nuo senelių laikų.

Dauguma tėvų jaučiasi bejėgiai kai kalbama apie džiaugsmingų santykių su savo vaiku sukūrimą. Motinos taip pat dažnai jaučiasi kaip nieko negalinčios padaryti kovojant su savo vaikais.

Vietoj pasitikėjimo ir artumo šeimos dažnai patiria gilų pasipiktinimą vieni kitais, ypač vaikų paauglystės metu. Tuo laikotarpiu vaikai daugiau sužino apie tikruosius tėvų jausmus.

Labai dažnai pasitaiko kai geri vaikų santykiai su motinomis, atskiria juos nuo tėvų. Todėl, šiame straipsnyje pateiksime kaip auklėti vaikus tampant laiminga šeima.

Mes jums pažadame bendromis jėgomis to pasiekti. Tik jūs turite atminti, kad viskas vyksta neatsitiktinai. Tėvai turi imtis sąmoningo ryšių plėtojimo bei begaliniu noru pasidalinti pasitikėjimu, sąžiningumu, meile ir džiaugsmu bendrai šeimoje.

To siekti pradėkite jau šiandien. Šie glaudžiai puikūs santykiai prasideda emociniu pamatu nuo vaiko gimimo ir tęsiasi toliau visą jo gyvenimą.

Žemiau pateikiami keturi trumpi patarimai, kurie suteiks jums galimybę pasidalinti džiaugsmu ir meile, būtent tuo ko labiausiai reikia jūsų vaikui. Šie patarimai padės išlaikyti glaudžius santykius šeimoje.

1. Padarykite savo emocinį ryšį su savo vaiku kaip vienu iš jūsų prioritetu. Nieko daugiau nereikia, tik teigiamos įtakos jūsų santykiams ir jūsų vaiko sėkmingas ir džiaugsmingas gyvenimas garantuotas.

Kai dalijatės teigiamu emociniu ryšiu darote didžiulį teigiamą poveikį savo vaiko gyvenimui. Jis norės būti su jumis, net jei jis yra paauglys ar suaugęs. Jis pasitikės jumis ir lauks jūsų nurodymų kai jų labiausiai reiks. Kai dirbsite visi iš vien sąžiningai ir kartu, tapsite patikima šeima.

2. Supraskite kas vyksta su jūsų vaiko emocijomis. Pernelyg dažnai tėvai mano, kad vaikui yra viskas gerai. Tik vėliau paaiškėja, kad paauglystėje ar pilnametystėje jis jautė tėvų dėmesio stoką.

Tai yra vienas iš didžiausių iššūkių tėvams. Mes nežinome apie visas jų emocijas ir kaip sukurti autentiškus, pasitikėjimu grindžiamus santykius su savo vaikais arba sutuoktiniu. Turėdamas šią informaciją jūs turėsite labai teigiamą poveikį savo vaikui.

3. Žavėkitės savo vaiko unikalumu, koks jis yra nuostabus žmogus. Susižavėjimas ir padėka padeda jausmų klestėjimui.

4. Sąžiningumas yra visada geriausia politika. Be to, jūsų vaikas tai žinodamas visada jumis pasitikės. Tarpusavio pasitikėjimas ir pagarba yra tvirčiausi pamatai, kurie gali sukurti palankius santykius tarp vaikų ir tėvų.

Nors glaudžius ryšius kurti reikia nuo pat gimimo, tai niekada netampa per vėlu. Tokius santykius su vaiku jūs taip pat galite turėti. Gyvenimas visuomet leis atlikti pakeitimus susiduriant su naujomis galimybėmis ir iššūkiais. Vienintelis būdas atnaujinti ir sustiprinti ryšį su savo vaiku, bet kokiame amžiuje yra sąžiningumas, atviras pasitikėjimas, santykiai grįsti meile. Svarbiausia, emocinis vientisumas.

Jei norite gauti daugiau harmonijos su savo vaiku ir dabar, ir ateityje kurkite džiaugsmingus emocinius pamatus su savo vaiku jau nuo šiandien. Tai niekada nebūna per vėlu pradėti, nesvarbu kiek metų jūsų vaikui.

Komentarai

Komentuoti