figūra po gimdymo
Nėštumas Sveikata

Figūra po gimdymo

Po vedybų moters gyvenimas pasikeičia. Ji ne tik eina į darbą, bet ir tvarkosi namuose, rūpinasi savo vyru bei augina vaikus. Nėščiai moteriai reikia labiau rūpintis savo sveikata ir mityba. Moteris nėštumo metu gali priaugti svorio, nes ji yra nebe viena, o savo įsčiose augina kūdikį. Daugelis daro klaidą, jos po gimdymo stengiasi iškart atsikratyti priaugtų kilogramų. Tai yra labai negerai, nes gali pakenkti savo sveikatai ar padaryti jai neatitaisoma žalą.

Šiandiena yra daug pratybų, kurios padės palaikyti sveikatą ir išlaikyti savo figūrą. Yra patartina daryti pratimus kasdien, taip palaikant geras formas ir sveikatą. Tam reikia ryžto ir ištvermės. Taip pat yra mankšta ar pratimai kai moteris laukiasi, jie yra lengvesni ir daromi po truputi neskubant. To jus gali pamokyti specialistai.

Moteris po gimdymo norėdama susigrąžinti formas turi atsižvelgti ir į savo padėtį. Jei gimdymas buvo sudėtingas ar reikėjo chirurgo pagalbos, moteriai rekomenduojamas poilsis. Mėnesį ar daugiau po gimdymo reikia atsisakyti fizinių pratimų, kad nepakenkti savo sveikatai.

Kitos moterys renkasi fizinius pratimus lengvus ir daro juo pamažu, nepersistengiant. Daugelis gali jausti silpnumą po gimdymo ir tai normalu, nes praranda kraujo. Todėl pradėti mankštintis iš visų jėgų nėra patartina. Be to, nereikia po gimdymo stengtis iš karto grįžti prie savo gyvenimo tempo. Tai yra moterys, kurios sportavo, reikia pasitarti su gydytoju, kuris ir pasakys kada moteris yra pasiruošusi. Aktyvus sportas, kuriuo rekomenduojama nesinaudoti yra: nardymas, slidinėjimas, čiuožimas. Tai gali kelti pavojų moters sveikatai.

Nėštumo metu moteris papilnėja ir tai yra normalu, tačiau jei ji per daug priauga tai jau yra negerai. Todėl jau esant nėščioms, moterys turi pasistengti balansuoti savo mitybą, jei leidžiama gydytojo pasivaikščioti ar palankyti nėščiųjų mamų kursus kur specialistai viską nuodugniai paaiškina ir parodo. Jie patars kokius pratimus galite daryti, kaip geriau subalansuoti maistą. Kuo daugiau vaikščioti gryname ore ar užsiimti tokia veikla, kuri nepakenks nei mamai, nei kūdikiui.

Komentarai

Komentuoti