6 būdai kūdikio miegui pagerinti
Sveikata Vaikai

6 būdai kūdikio miegui pagerinti

Ar jūsų naujagimis sukelia problemas, kaskart eidamas miegoti? Dauguma tėvų susiduria su kūdikio miego problemomis. Laimei, yra keletas paprastų ir lengvai būdų, kurie gali padėti išspręsti šias problemas.

Jei jūsų kūdikis neturi miego problemų, susijusių su sveikata, tuomet galite jam padėti. Yra net keletas puikių ir gana neįprastų idėjų.

Pirmiausia, ką turite padaryti, tai įsitikinti ar miegamajame nėra nei per karšta, nei per šalta. Jei viskas tvarkoje, kaip ir su patogiais drabužiais ir mityba, pereikite prie kitų variantų.

Siūloma išbandyti šias idėjas, kurios tikrai padės pasiekti rezultatų:

* Masažas. Tai tampa vis labiau paplitusiu būdu, padedančiu kūdikiui geriau užmigti. Paprastas, lengvas masažas arba net lengvi pratimai prisidės prie kokybiško miego. Giliųjų audinių masažas kūdikiams netaikomas, tiesiog tai paprastas raminamasis masažas.

* Nestiprus triukšmas. Triukšmas reikalaujantis tam tikro dėmesio tikrai gali padėti kūdikiui geriau miegoti. Kalbama apie lubų ventiliatorius, specialias juostas ir net lėles, kurios sukelia tam tikrą triukšmą.

* Skalbimo mašina. Kai kurie tėvai naujagimius migdo ant skalbimo mašinos arba automobilio sėdynės. Švelnus judėjimas (tol, kol plovimas yra subalansuotas) kartu su triukšmu labai tinka mažyliui.

* Šilta aplinka. Kūdikiai nemėgsta šalčio. Galų gale, jie praleido maždaug devynis mėnesius gana karštoje aplinkoje. Norėdami užtikrinti tinkama temperatūrą, įsigykite kambario termometrą.

* Muzika. Pagalvokite po reguliarias lopšines. Kai kurie kūdikiai iš tikrųjų nori šiek tiek garsesnės muzikos. Tai paaiškinama gana paprastai, jei tėvai klausėsi garsiai muzikos kol jis dar buvo įsčiose. Garsiai klausomas rokenrolas gali pakenkti kūdikio protui. Įsitikinkite, kad muzika neskamba taip garsiai, kad ima skaudėti ausis.

Mokydamiesi kaip padėti kūdikiui miegoti, būkite kūrybingi ir remkitės naujomis idėjomis. Tol kol naujovės nekelia pavojaus saugumui, verta jas išbandyti.

Bet kas tiks vienam kūdikiui nebūtinai tiks ir kitam. Didžiausias menas yra rasti tai, kas tinka būtent jūsų kūdikiui.

Komentarai

Komentuoti