29 ir 30 nėštumo savaitės
Nėštumas Sveikata

29 ir 30 nėštumo savaitės

29 nėštumo savaitė

Nėštumo metu tikriausiai jus daug kartų apniko jausmai, kurie yra susiję su išvaizda ir kūdikio laukimu. Jums jau darosi įdomu kaip atrodo jūsų kūdikis. Kūdikio oda vartodama riebalus kinta, nes jai realiame pasaulyje reikės palaikyti tinkamą temperatūrą.

Šiame nėštumo etape jūsų kūdikio akys jau pradeda aiškėti. Jis dabar gali stebėti išorinio pasaulio šešėlių ir siluetų formas vis dar būdamas gimdoje. Plaučiai ir toliau plėtojasi, riebalų sankaupos ir toliau susidaro odoje.

Jūsų kūdikis dabar yra šiek tiek apkūnios išvaizdos, nes kaupiasi riebalų sankaupos. Jo oda dar yra permatoma, taip pat dingsta raukšlės.

Kai kūdikis yra mažo dydžio jis gali laisvai apsiversti gimdoje, nes yra plaukiojantis amniono skystyje. Tačiau dauguma moterų gali jaustis skirtingai, nes nėštumo metu skiriasi moters ir kūdikio vystymasis.

30 nėštumo savaitė

Gimdymo metas vis arčiau ir arčiau. Todėl dauguma būsimų motinų pradeda nekantrauti, atsiranda baimės jausmas. Tai visiškai natūralu ir nėra lengva atsikratyti atsiradusio nerimo. Bet jei viskas atrodo gerai, tada nėra nieko nerimauti.

Jūsų kūdikis sparčiai auga, šiuo metu didelis dėmesys vis dar skiriamas plaučiams ir imuninei sistemai. Jei atsitiktų taip, kad jūs jau dabar pagimdytumėte, kūdikis galėtų išgyventi išoriniame pasaulyje dėl griežtos medicininės priežiūros. Placenta saugo kūdikį nuo antikūnų. Šis procesas yra labai svarbus, nes kūdikis apsaugomas nuo įvairių infekcijų ir ligų.

Šiame nėštumo etape jūsų kūdikis yra gana aktyvus. Jis jau nori judėti, todėl galite jausti spyrius, ar net įbrėžimus gimdos sienelėje. Būsima mama gali jausti visus šiuos judesius, kurie vyksta jūsų gimdoje.

Jei tai ne pirmasis jūsų vaikas, tada tinkamai nuteikite esamus vaikus. Aiškiai jiems paaiškinkite, kad jie turės broliuką arba sesutę. Tai padės jiems iš anksto susitaikyti su šia mintimi.

Komentarai

Komentuoti