Šeima

5 pagrindiniai požymiai, kad jūsų tarpusavio santykiai atšalo

 

5 pagrindiniai požymiai, kad jūsų tarpusavio santykiai atšalo Tikriausiai kiekvienam teko sutikti sau artimą, kaip jums pasirodė tobulą žmogų. Nuo tada tampate pakilios nuotaikos, pradedate planuoti kiekvieną dieną, kad kuo daugiau laiko praleistumėte su tuo žmogumi. Skaitydami šį straipsnį jūs sužinosite apie 5 grėsmes, kurios gali pranešti, kad jūsų tarpusavio santykiai atšalo.
1. Kontrolė. Ar jūsų partneris bet kuriuo paros metu jus kvaršina įvairiais klausimais. Ar jis, ar ji telefonu klausinėja kada grįšite, jei esate su kitais žmonėmis. Ar kaskart grižus namo reikia papasakoti apie tai ką veikėte, kur buvote, su kuo ir pns. Nuolatinis kontroliavimas yra vienas iš pagrindinių pavojaus ženklų jūsų santykiuose. Visa tai gali privesti net prie fizinio žiaurumo.
2. Paniekinimas. Susierzinti dėl tam tikrų dalykų yra normalu, tačiau nuolatinė panieka kito žmogaus atžvilgiu ardo santykius. Panieka yra kažkas daugiau nei kritika. Pasireiškia tuomet, kai vyras su savo moterimi elgiasi taip tarsi ji būtų žemesnio lygio. Būkite tikra, jog tokia santykių hierarchija niekada nepasikeis. Jei jūsų antroji pusė nepagarbiai kalba ar tiesiog nederamai elgiasi su jumis, žinokite, kad nieko gero iš to neišeis.
3. Pagrindimas. Ar tu visada pateisini savo veiksmus? Jis ar ji pamiršo savo mylimojo gimtadienį ar kitą svarbų momentą, bet visada suras pasiaiškinimą, kodėl taip nutiko.
4. Nepakankamai atviras ir sąžiningas bendravimas. Nenoras kalbėtis tam tikrais klausimais. Toks komunikacijos vengimas veda prie intymumo nebuvimo ir santykių pablogėjimo.
5. Pavydas. Pavydas yra didžiulis nesaugumo garantas bei pagrindinis pavojaus ženklas santykiuose, atsiranda nepasitikėjimas savimi, gali kilti konfliktinės situacijos, atsirasti fizinis ar emocinis piktnaudžiavimas.
Taigi, jei jūs pastebėjote savo santykiuose vieną iš penkių minėtų elementų, pats laikas nutraukti tokius santykius.
 

Ar jis tikrai tave myli?

 

Kiekvienas žmogus nori būti mylimas ir savo meile dalintis su kitu, tik jam brangiu žmogumi. Vos pradėjus bendrauti dažnai pasipila meilės prisipažinimai. Tačiau ar jie tikri, nuoširdūs? Kaip suprasti ar iš tikrųjų esate mylimi. Šiame straipsnyje pateikiama keletas patarimų, padėsiančių jums suprasti, ką tas žmogus jums jaučia. ...

Ar jis tikrai tave myli?

Pasitikėjimas – vienas iš svarbiausių santykių elementų

 

Vienas iš raktų į gerus tarpusavio santykius – abipusis pasitikėjimas. ...

Pasitikėjimas – vienas iš svarbiausių santykių elementų

Problematiški santykiai

 

Kiekvienas žmogus nori išlaikyti gerus tarpusavio santykius. ...

Problematiški santykiai

Išlaikytinė ar neformali šeima?

 

Šiandien yra apstu turtingų vyrų, išgalinčių išlaikyti ne tik šeimą, bet ir dar vieną gražuolę. ...

Išlaikytinė ar neformali šeima?

Po vedybų ateina nusivylimas

 

Neretai jau pirmaisiais metais po vedybų jauną šeimą ištinka krizė. ...

Po vedybų ateina nusivylimas

Tėvo ir dukters santykiai

 

Beveik visi tarpusavio santykiai pareikalauja nemažai laiko ir pastangų. ...

Tėvo ir dukters santykiai

Kam reikalinga šeima?

 

Kas gi yra šeima? ...

Kam reikalinga šeima?

Keturios priežastys kodėl verta turėti daugiau vaikų

 

1. ...

Keturios priežastys kodėl verta turėti daugiau vaikų

Kai vaikai tampa kliūtimi

 

Kartais moterį apakina meilė vyrui, o tada, kai gimsta viltis pakeisti gyvenimą, vaikai jai pradeda trukdyti. ...

Kai vaikai tampa kliūtimi