Šeima

Pasitikėjimas – vienas iš svarbiausių santykių elementų

 

Pasitikėjimas – vienas iš svarbiausių santykių elementų Vienas iš raktų į gerus tarpusavio santykius – abipusis pasitikėjimas. Jei nėra pasitikėjimo, galima tikėtis, kad Jūsų santykiai prieis liepto galą. Pasitikėjimu remti santykiai prilyginami namo analogijai. Kiekvienas namas yra pastatytas ant pamatų. Namo pamatai, paprastai susideda iš betono plokščių. Pastarosios būna stiprios, storos, lygios. Tvirtą pagrindą turintis namas tarnaus ilgą laiką. O gali būti, kad net ir gražiausias namas pastatytas ant netvirto pagrindo, dėl ekstremalių oro sąlygų patirs fiasko. Ta pati tendencija gali pasireikšti santykiuose. Nepriklausomai nuo to, kaip pora puikiai derės, jei nėra tvirto pasitikėjimo, gali santykiai pradėti tekėti bloga linkme.
Kaip nustatyti ir kurti pasitikėjimą?
Pirmas dalykas, suprasti, kad pasitikėjimas yra labai silpnas dalykas. Vienas iš pasitikėjimų ingredientų yra sąžiningumas. Stenkitės elgtis dorai, sąžiningai bendraudami su kitais žmonėmis. Tas pats bendravimas turi būti laisvas, nesuvaidintas. Bendravimas yra gyvybiškai svarbus kiekvienam žmogui. Nepriklausomai nuo kilmės, profesijos, išsilavinimo, tautybės ir jokio kito faktoriaus. Pagrindinis klausimas bendravimo procese yra kaip jūs bendraujate. Kadangi žodžiai yra kur kas daugiau, nei vien tik informacijos perdavimas, jiems turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Bendravimas gali ne tik sukurti, bet ir sugriauti. Ne tik paremti, bet ir atstumti. Gali paguosti, bet gali ir įskaudinti. Tai tarsi ugnis, prie kurios galima sušilti, bet galima ir sudegti.
Pagarba: pagarbos rodymas kitam žmogui suteiks didesnį pasitikėjimą. Stenkitės nepamiršti išklausyti savo brangaus žmogaus nuomonės. Priimti bendrus sprendimus, o ne įsakinėti, kad tu dabar daryk tą ar aną. Negerbdami aplinkinių nebūsime ir patys gerbiami. Kaip sakoma viskas pareina bumerangu. Jei gerbi – būsi gerbiamas, jei dalini gėrį, gėriu ir atsilygins. Tiesiog reikia būti savimi, žinoti kuo ir kur esi.
 

Problematiški santykiai

 

Kiekvienas žmogus nori išlaikyti gerus tarpusavio santykius. Bendraudami su antrąja puse daugelis iš mūsų susiduria su vienos ar kitos rūšies problemomis, kaip pvz., pasireiškia pastovus pyktis, iškyla konfliktinės situacijos, nerimas, kartais galintis pereiti net į depresiją, neigiami praeities prisiminimai, neduodantys ramybės. Norint išlaikyti geresnius santykius, turite būti pasirengę naujiems iššūkiams, kaip antai:
1. Stengtis atitolti nuo praeityje patirtų nemalonumų. ...

Problematiški santykiai

Išlaikytinė ar neformali šeima?

 

Šiandien yra apstu turtingų vyrų, išgalinčių išlaikyti ne tik šeimą, bet ir dar vieną gražuolę. ...

Išlaikytinė ar neformali šeima?

Po vedybų ateina nusivylimas

 

Neretai jau pirmaisiais metais po vedybų jauną šeimą ištinka krizė. ...

Po vedybų ateina nusivylimas

Tėvo ir dukters santykiai

 

Beveik visi tarpusavio santykiai pareikalauja nemažai laiko ir pastangų. ...

Tėvo ir dukters santykiai

Kam reikalinga šeima?

 

Kas gi yra šeima? ...

Kam reikalinga šeima?

Keturios priežastys kodėl verta turėti daugiau vaikų

 

1. ...

Keturios priežastys kodėl verta turėti daugiau vaikų

Kai vaikai tampa kliūtimi

 

Kartais moterį apakina meilė vyrui, o tada, kai gimsta viltis pakeisti gyvenimą, vaikai jai pradeda trukdyti. ...

Kai vaikai tampa kliūtimi

5 pagrindiniai požymiai, kad jūsų tarpusavio santykiai atšalo

 

Tikriausiai kiekvienam teko sutikti sau artimą, kaip jums pasirodė tobulą žmogų. ...

5 pagrindiniai požymiai, kad jūsų tarpusavio santykiai atšalo

Ar jis tikrai tave myli?

 

Kiekvienas žmogus nori būti mylimas ir savo meile dalintis su kitu, tik jam brangiu žmogumi. ...

Ar jis tikrai tave myli?