Šeima

Problematiški santykiai

 

Problematiški santykiai Kiekvienas žmogus nori išlaikyti gerus tarpusavio santykius. Bendraudami su antrąja puse daugelis iš mūsų susiduria su vienos ar kitos rūšies problemomis, kaip pvz., pasireiškia pastovus pyktis, iškyla konfliktinės situacijos, nerimas, kartais galintis pereiti net į depresiją, neigiami praeities prisiminimai, neduodantys ramybės. Norint išlaikyti geresnius santykius, turite būti pasirengę naujiems iššūkiams, kaip antai:
1. Stengtis atitolti nuo praeityje patirtų nemalonumų. Svarbiausia atminti, kad kiekviena diena suteikia Jums naują pradžią. Kas bebūtų nutikę, visuomet reikia judėti į priekį, žiūrėti į ateitį, o ne gyventi skaudžiais praeities prisiminimais. Dėl pernelyg didelės įtampos ir gyvenimo tempo, kartais pats žmogus sukelia bereikalingas konfliktines situacijas, užplūsta neigiamų emocijų banga. Susikaupusį pyktį paprasčiau būtų išlieti popieriaus lape, nei apkaltinti kitą žmogų ir prikalbėti baisių dalykų, dėl kurių vėliau tektų gailėtis.
2. Atleiskite. Atleidimas atveria kelią į teigiamus tarpusavio santykius. Atminkite, kad kiekvienas mokosi iš savo klaidų, todėl atlaidumas sau ir kitiems yra gyvybiškai svarbus. Būkite malonūs.
3. Priėmimas. Užuot kritikavę save ar kitą asmenį, tiesiog priimkite jį tokį koks yra. Priėmimas tai raktas į geresnius santykius. Jei žmonės duoda laisvę vienas kitam – jie jaučia didelį džiaugsmą ir dėkingumą vienas kitam ir pamato vienas kitame daugiau teigiamų dalykų - pliusų. Tuomet lengviau įvertinti ir padėkoti, atsiprašyti, paprasčiau eiti į kompromisus.
4. Turėkite kantrybės. Kad ir kas nutiktų stenkitės išlikti ramus ir kantrus.
5. Išmok ne tik gauti, bet ir duoti. Yra universali taisyklė, norint kažką gauti, pradžioj reikia duoti. Jei norite būti mylimi, stenkitės savo meilę dalintis su savo brangiais žmonėmis. Žinoma, tai yra kur kas lengviau pasakyti, nei kai kuriems iš mūsų tai padaryti. Kai jaučiamės įskaudinti, mūsų instinktas veda susigūžti, užsidaryti savyje. Tampame uždari, nebenorime su niekuo pasidalinti savo skausmu. Jei norime išlaikyti geresnius santykius privalome nekartoti tų pačių klaidų.
 

Išlaikytinė ar neformali šeima?

 

Šiandien yra apstu turtingų vyrų, išgalinčių išlaikyti ne tik šeimą, bet ir dar vieną gražuolę. Kaip jaučiasi tos moterys, gyvendamos iš meilužių kišenės?
Pagal šiandien įsitvirtinančius santykius šią porą galima pavadinti neformalia, neįteisinta šeima. Du žmonės gyvena atskirai, bet turi nerašytų įsipareigojimų vienas kitam.
Moteris neatima vyro iš šeimos. ...

Išlaikytinė ar neformali šeima?

Po vedybų ateina nusivylimas

 

Neretai jau pirmaisiais metais po vedybų jauną šeimą ištinka krizė. ...

Po vedybų ateina nusivylimas

Tėvo ir dukters santykiai

 

Beveik visi tarpusavio santykiai pareikalauja nemažai laiko ir pastangų. ...

Tėvo ir dukters santykiai

Kam reikalinga šeima?

 

Kas gi yra šeima? ...

Kam reikalinga šeima?

Keturios priežastys kodėl verta turėti daugiau vaikų

 

1. ...

Keturios priežastys kodėl verta turėti daugiau vaikų

Kai vaikai tampa kliūtimi

 

Kartais moterį apakina meilė vyrui, o tada, kai gimsta viltis pakeisti gyvenimą, vaikai jai pradeda trukdyti. ...

Kai vaikai tampa kliūtimi

5 pagrindiniai požymiai, kad jūsų tarpusavio santykiai atšalo

 

Tikriausiai kiekvienam teko sutikti sau artimą, kaip jums pasirodė tobulą žmogų. ...

5 pagrindiniai požymiai, kad jūsų tarpusavio santykiai atšalo

Ar jis tikrai tave myli?

 

Kiekvienas žmogus nori būti mylimas ir savo meile dalintis su kitu, tik jam brangiu žmogumi. ...

Ar jis tikrai tave myli?

Pasitikėjimas – vienas iš svarbiausių santykių elementų

 

Vienas iš raktų į gerus tarpusavio santykius – abipusis pasitikėjimas. ...

Pasitikėjimas – vienas iš svarbiausių santykių elementų