Šeima

Laisvalaikis gaminant

 

Laisvalaikis gaminant Kaip jūs praleidžiate savo laisvalaiki? Ar jūs žiūrite televizorių, klausotės muzikos, gaminate ar žaidžiate su savo vaikais? Kokius žaidimus žaidžiate? Kur daugiausia praleidžiate laiko namuose ar lauke? Kiekvienas iš mūsų turi mėgautis savo laisvu laiku su savo šeimos nariais, draugais, net jei esame vieni. Ir užsiimti tokia veikla, kuri suteiks džiaugsmą, ramybę bei atitolins visus rūpesčius ir nerimą. Kai kurie mėgsta aktyvu sportą ar pasisėdėjima su draugai ir pabendravimą. Jei jums patinka žaisti su vaikais, tai nuostabus laiko praleidimas. Kartais suaugusiems atrodo vaikiška ir juokinga praleisti laisvalaikį žaidžiant. Tai yra klaidinga nuomonė juk mes visi buvome vaikais ir kartai mums labai malonu stebėti juos žaidžiančius, tai kodėl gi neprisiminti vaikystės ir nepabūti kartu su savo vaikais. Jiems bus labai malonu pabūti kartu su savo tėvais ir laikas praeis nuostabiai. Pagalvokite patys, argi nemalonu žiema pasimėtyti ir sniego gniūžčiu ar nusileisti nuo kalno su rogutėmis. Argi ne smagu su vaikais pasivažinėti dviračiais ir nubėgti kartu išsimaudyti.

Maisto gaminimas irgi gali būti savotiškas laisvalaikio praleidimas. Jūs galite parodyti savo kūrybiškumą ir leisti kartu ir savo atžaloms pamėginti sukurti šedevrą. Nesvarbu, kad vaikas išsimiltuos žandus ar drabužius, juk tai ne pasaulio pabaiga. Pažvelkite į tai iš kitos pusės, jis kartu ir mokosi, ir jam tai teikia džiaugsmą. Gamindamos su vaikais pačios mamos pajus daugiau džiaugsmo ir tos akimirkos bus nepakartojamos.

Dabartiniame amžiuje daug ką už mus padaro technika. Be vargo išeis tortas ar sausainiai naudojantis virtuviniu kombainu. Tačiau, tai labiau dirbtina ir neteikia tokio pasitenkinimo, kaip natūralumas. Prisiminus vaikyste argi nesmagu būdavo sėdėti pas močiute ir išmušti sviesta, kai ji ruošdavo tešlą kepti naminiam ragaišiui. Ar minkyti kubiliuke duoną ir iš tešlos minkyti savo kepaliuką bei piešti ant jo įvairius ornamentus.

Turbūt kiekvienas prisimename laikus be kompiuterių, televizorių, kai viską darydavo mūsų mamos ar senelės pačios. Vakarais sėdėdavo prie stalo gerdavo arbatą ir pasakodavo įvairius nuotykius ar padavimus. Suteikime tokį džiaugsmą ir savo vaikams, ir pačios atitrūkime nuo kasdieninės rutinos.

Kiek laiko praleidžiat sėdėdami?

 

Dabartiniu metu daugelis dirba ar yra užimti aštuonias valandas paroje ar daugiau, jie daugiausia dirba sėdėdami. Namuose ilsisi prie televizoriaus ar kompiuterio. Taigi žmogus sėdėdamas praleidžia apie šešiolika valandų per parą. Kai kurie netgi daugiau. Ir kasmet ši tendencija labai auga. ...

Kiek laiko praleidžiat sėdėdami?

Pyktis ir stresas

 

Šiandieninis pasaulis yra sudarytas iš naujausios technikos. ...

Pyktis ir stresas

Sporto nauda

 

Šiuolaikiniu metu žmonės yra vis labiau užimti. ...

Sporto nauda

Laisvalaikis

 

Daugelis atostogaujančių moterų negali atsipalaiduoti ir leisti laika nuostabiai. ...

Laisvalaikis

Vasaros laisvalaikio ir poilsio veikla

 

Vasara yra puikus metas sportuoti ir poilsiauti bei leisti smagiai laisvalaikį. ...

Vasaros laisvalaikio ir poilsio veikla

Kaip praleisti laisvalaikį?

 

Beveik kiekvienas žmogus laisvalaikį leidžia savaip. ...

Kaip praleisti laisvalaikį?

Ar jums reikia laisvalaikio?

 

Ar kartais jaučiatės išbalansuotas arba jums sunku susivokti, o norėtumėte, kad būtų kitaip? ...

Ar jums reikia laisvalaikio?

Laisvalaikio praleidimas

 

Poilsis ir laisvalaikis tapo viena iš mėgstamų veiklų šiandieniniame pasaulyje. ...

Laisvalaikio praleidimas

Mamos diena

 

Motinos diena yra pati gražiausia diena. ...

Mamos diena

Svarbu rasti laiko sau

 

Labai dažnai žmonės pamiršta patys save ir kaltina, kad neturi pakankamai laiko. ...

Svarbu rasti laiko sau

Subalansuokite savo gyvenimą

 

Ar galite pasakyti kiek laiko skiriate sau? ...

Subalansuokite savo gyvenimą

Ar turite savo laisvalaikio strategija?

 

Laisvalaikis yra atmetamas ar pamirštamas. ...

Ar turite savo laisvalaikio strategija?